HAKKIMIZDA

Bilen Patent; marka ve patent konularının her geçen gün öneminin arttığı bu çağda Sınai Haklar olarak adlandırılan alanlarda profesyonel yardıma ihtiyaç duyan firmalara kaliteli ve güvenli hizmet vermek için ( 2004 tarihinde) kurulmuştur.

Bilen Patent olarak birçoğu Türkiye’nin seçkin kuruluşları arasında yer alan müvekkillerimize yurtiçi ve yurtdışı patent, marka ve endüstriyel tasarım tescilleri konusunda ve ilgili hukuki işlemler noktasında profesyonel ve kaliteli danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’nin seçkin uzmanları arasında yer alana “Avrupa Patent” ve “Patent” ve “Marka” vekillerini bünyemizde yer vermekteyiz. Bunun yanı sıra, Bilen Patent bünyesinde, Marka ve Patent vekili avukatlardan oluşan son derece profesyonel bir hukuk birimi de yer almaktadır.

Amacımız; müvekkillerimizin gizlilik esasları doğrultusunda ve etik çerçevede Sınai Mülkiyet Haklarını korurken hem sadece tescil hizmeti veren bir patent ofisi kalıbının dışına çıkmak hem de müvekkillerine oldukça geniş kapsamda hizmet verebilen bir danışmanlık firması olabilmektir.

Bilen Patent; her biri alanında son derece tecrübeli çözüm ortaklarından oluşan bir ağ sayesinde Patent ve Marka konularının dışında, hizmet sektörüne yönelik birçok alanda da etkin olarak hizmet vermektedir. Müvekkillerimiz, bu ağdaki firmalarla gayet cüzi bedeller ve Bilen Patent güvencesiyle hizmet alabilme ayrıcalığına sahip olmaktadır.

Ulusal ve uluslararası alanda, firma ve müvekkillerimizin, kaliteli hizmet alabileceği ve ilgili konuları danışabileceği lider bir firma olma yolunda her gün kendini geliştiren Bilen Patent, güncel bilgiler ışığında hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Bilen Patent, bünyesindeki uzmanlar ve bilgisayar tabanlı takip ve müşteri ilişkileri yönetim sistemi ile müvekkillerinin her zaman istedikleri bilgiye kolaylıkla ulaşabildiği ve en doğru tavsiyeyi alabildiği bir firma olmaktan gurur duymaktadır.

UNIVATION, 2012’den bu yana Bursa ve İstanbul merkez ofislerinden Türkiye geneline hizmet veren profesyonel bir inovasyon danışmanlık şirketidir.

Müşterilerine, AR-GE Denetim Merkezi kurma ve yapılandırma, mevcut AR-GE Merkezlerine moderatörlük, TÜBİTAK ve KOSGEB gibi kuruluşların AR-GE destek programlarına proje hazırlanma ve danışmanlık, Ekonomi Bakanlığı’nın marka destek ve Turquailty süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunan UNIVATION, profesyonel ve kaliteli hizmet konusunda dikkat çeken bir şirket olmuştur.

UNIVATION, İnovasyonun her alanda yapılabileceği bir dönemde müşterilerine “kapsam ve yöntem” konusunda destek ve danışmanlık vermenin yanı sıra firmalara katma değer üretmektedir. Müşterilerine sunduğu inovatif bakış açısı kazandırma eğitim ve çalıştayları ile firmaları geleceğe taşımakta önemli bir rol üstlenmektedir.

AR-GE birimlerine sahip ancak bunları yönetmek ve ilerletmek konusunda sorun yaşayan ve ciddi bütçelere sahip olamadan kapatmak durumunda kalan müşterilerine destek veren UNIVATION, firmaların AR-GE birimlerini devlet destekli AR-GE Merkezlerine dönüştürülmesinde etkin bir şekilde rol alarak AR-GE Merkezlerinin can damarı olan finansal entegrasyon, teknik danışmanlık ve sınai mülkiyet sistemleri konularında da moderatörlük hizmeti sunmaktadır.

UNIVATION, müşterilerinin TÜBİTAK-TEYDEB AR-GE hibeleri gibi projelerde üst seviyede hibe almalarını sağlayacak çalışmalar yapmaktadır. Aynı zamanda bu sürecin kilit noktasını oluşturan sürdürülebilir proje sistemi kurulması konusunda öncülük etmektedir.

UNIVATION, Türkiye’nin sektör lideri kuruluşu olan Bilen Patent ile fikri ve sınai haklar konusunda entegre olarak çalışmaktadır. Bilen Patent ’ten aldığı güç ile projelere patent vekili gözü ile bakan UNIVATION, AR-GE ve patent entegrasyonunu devlet destekleri ile birleştirmek konusunda lider bir şirket olarak, Türkiye’deki ilk örneği teşkil etmektedir.

PAYLAŞ: